» » Загальна інформація

Загальна інформація

Заснована в 1998 році, СВ АЛЬТЕРА сьогодні займає провідні позиції на українському ринку електротехніки і систем автоматизації технологічних процесів.

Мета компанії - максимально ефективно вирішувати задачі клієнта в області модернізації підприємства, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання.

image
image
image
image

Ми пропонуємо клієнтам максимально ефективні рішення в галузі електропостачання та автоматизації виробництва, що в підсумку призводить до підвищення продуктивності обладнання та якості продукції наших замовників. За допомогою нашої продукції здійснюється розподіл електроенергії від РП (ТП) і головних розподільних щитів до кінцевого споживача, захист електричних мереж, компенсація реактивної потужності, спеціальні рішення для металургії та хімічної промисловості. Здійснюється керування екструдерами, термопластавтоматами, печами, кліматокамерами, системами опалення, водопостачання та вентиляції, холодильною технікою, компресорами, кондиціонерами, насосами, запірною арматурою, різним харчовим, пакувальним, деревообробним, нафтохімічних обладнанням і т.п.

Загальний каталог продукції

Буклет СВ АЛЬТЕРА

Презентаційний фільм СВ АЛЬТЕРА

Презентація про компанію (укр.)

Презентація про компанію (англ.)