» » Постачальники

Постачальники

Perry Electric

Perry Electric

Perry Electric — італійський виробник, основним напрямком діяльності якого є розробка і виробництво електронних пристроїв, таких як реле часу і лічильники електроенергії, пристрої контролю температури.

Progea

Progea

Progea — італійська компанія, одна зі світових лідерів з виробництва платформ програмного забезпечення для автоматизації. Компанія має центральний офіс в Модені і вже більше 20 років займається виробництвом SCADA системи Movicon.

Quadritalia

Quadritalia

Quadritalia — італійський виробник електромонтажних інсталяційних ящиків і шаф. Компанія працює на ринку металевих конструкцій для електротехнічної й електронної промисловості з 1988 року.

RABBIT

RABBIT

RABBIT протягом 30 років послідовно надає комплексні рішення щодо освітлення. Це один з найбільших польських виробників систем керування, контролю та моніторингу вуличного освітлення.

Ravioli

Ravioli

Ravioli була заснована в 1926 році в Італії для виробництва електротехнічної продукції в сфері промислового обладнання. Головний офіс компанії знаходиться в Мілані.

Relpol

Relpol

Relpol — один з найбільших в Європі виробників електромагнітних реле. Компанія заснована в 1958 р. Продукція Relpol відрізняється високою якістю і відповідає міжнародному стандарту ISO 9002.

SCAME

SCAME

SCAME – італійський виробник систем та компонентів для електрообладнання. В асортименті компанії - комутаційне обладнання, корпуси для електрообладнання, системи кабельного розведення, електроарматура, монтажні аксесуари, тощо.

Socomec

Socomec

Socomec — французька компанія, що працює на ринку розподілу електроенергії з 1922 року.

TELE

TELE

TELE — австрійська компанія, яка більш ніж 35 років розробляє і виготовляє широкий спектр компонентів для автоматизації: реле часу, контрольно-вимірювальні реле, лічильники, контролери двигунів тощо.

Terasaki Europe Ltd.

Terasaki Europe Ltd.

Terasaki Europe Ltd. була заснована в 1971 році. Розташована в Глазго, Шотландія. Завод виробляє повітряні вимикачі серії TemPower, автоматичні вимикачі серії TemBreak, а також повний ряд виробів.