» » » СВ АЛЬТЕРА провела семінар для студентів кафедри автоматизації

СВ АЛЬТЕРА провела семінар для студентів кафедри автоматизації

RSS

06.06.2023

В рамках дії договору про співробітництво між компанією СВ АЛЬТЕРА та кафедрою автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів НН ІЕЕ КПІ ім. І.Сікорського був проведений онлайн-семінар на тему «Сучасні перетворювачі частоти WEG як важливий елемент систем керування технологічними процесами». Слухачами семінару виступили студенти першого курсу магістратури, які навчаються за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Семінар WEG

На кафедрі автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів вже давно і успішно в науково-дослідницькій роботі використовуються напівпровідникові перетворювачі компанії WEG. Їх широкі інтерфейсні можливості дозволяють отримувати графіки перехідних процесів в реальному часі, реалізувати різні алгоритми керування двигуном.

Семінар WEG

Для відповідності сучасним вимогам промисловості компанією WEG були розроблені нові серії перетворювачів CFW300 та CFW500, які завдяки своїй модульності можуть вирішувати найрізноманітніші технологічні задачі. При цьому значно спрощується інтеграція перетворювачів у наявну систему автоматизації або розробка нової системи.

Семінар WEG

Семінар провів інженер компанії СВ АЛЬТЕРА з напрямку електроприводу, к.т.н. Антон Торопов. На семінарі він пояснив студентам особливості конфігурування перетворювачів частоти із спеціалізованого програмного забезпечення, можливості побудови простих систем автоматизації із використанням вбудованого програмовного логічного контролера, процедуру вводу в експлуатацію подібного обладнання.

Семінар WEG

Студенти виявили зацікавленість у представленому матеріалі, відзначивши, що тематика семінару відповідає дисциплінам, які вони вивчають на кафедрі. Особливий інтерес проявили студенти до процедури програмування контролерів з використанням мови релейно–контакторних схем, інтерфейсів обміну даними та підключення перетворювачів.

Семінар WEG

В свою чергу, представником компанії СВ АЛЬТЕРА був відзначений високий рівень технічної освіти студентів, що надихає до подальшої плідної співпраці з кафедрою.

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором WEG в Україні. Для вибору та придбання перетворювачів частотиелектродвигунівпристроїв плавного пуску та іншої продукції WEG звертайтесь до офісів СВ АЛЬТЕРА.