» » Підтримка вузів

Умови участі

Правила надання обладнання навчальним закладам.

 1. Навчальний заклад, якому надається обладнання, повинен використовувати його тільки в навчальних цілях. Будь-яке використання в комерційних, особистих та інших цілях заборонено.
 2. Навчальна лабораторна робота повинна проводитися для фахівців, які у своїй майбутній діяльності експлуатуватимуть подібне обладнання або прийматимуть участь в розробці систем автоматизації.
 3. Опис навчальної лабораторної роботи має включати в себе ознайомлення з функціональними і технічними характеристиками обладнання, що поставляється СВ АЛЬТЕРА.
 4. Додатково компанія СВ АЛЬТЕРА готова надати плакати та інформаційні стенди по продукції.

Для надання обладнання навчальному закладу необхідно вислати:

 • Перелік обладнання
 • Опис лабораторної роботи, порядок виконання студентами дій та очікувані результати. В описі лабораторної роботи необхідно привести схему лабораторної установки із зазначеним у запиті обладнанням і схему його підключення. Якщо передбачається застосування різних виконавчих пристроїв, то необхідно вказати їх тип, діапазон вимірювань, розміри.
 • Перелік спеціальностей, які будуть проходити навчання за даними лабораторних робіт.
 • Координати Вузу і контактних осіб, відповідальних за виготовлення, впровадження та супровід стендів.

Технічні фахівці СВ АЛЬТЕРА перевіряють заявку на можливість реалізації, вносять, при необхідності, свої пропозиції і уточнюють технічні деталі.

Після надання обладнання, але не пізніше 3-х місяців Вуз повинен надати:

 • опис лабораторної роботи
 • фотозвіт про використання обладнання (фотографії стендів, обладнаної аудиторії, процесу проведення лабораторних робіт)
 • висновки

З описом продукції СВ АЛЬТЕРА можна ознайомитися www.svaltera.ua в розділі Продукція та в розділі Технічна підтримка. Деталі участі в програмі можна отримати у Володимира Дишлевого dyshleviy@sv-altera.com.