» » » Економія з електродвигунами WEG W22 Magnet

Економія з електродвигунами WEG W22 Magnet

26.10.2023

Компанія Mafresa, один із найбільших виробників продуктів із іберійської свинини в Естремадурі (Іспанія), щорічно заощаджує близько 27 000 євро на електроенергії для холодильних установок.

WEG, провідний світовий виробник двигунів і приводної техніки, запропонував високоефективне рішення для роботи нової холодильної установки на підприємствах Mafresa. Виробник іберійської свинини, розташований у Фрегеналь-де-ла-Сьєрра, Бадахос, використовує нові холодильні камери для іберійських ковбас, лопаток і шинки. Офіційний дистрибьютор продукції WEG в Естремадурі INITUM EFJ ASESORES, рекомендував компанії з монтажу холодильного обладнання Mafresa, Jacinto Redondo S.L., використовувати п’ять електродвигунів W22 Magnet IE4 для компресорів,що застосовуються в холодильних установках.

«Для компаній, які використовують промислове обладнання для охолодження, вкрай важливо, щоб воно працювало з максимальною ефективністю, а точніше, з повністю оптимізованим COP (коефіцієнт продуктивності). У харчовій промисловості енерговитрати на охолодження можуть становити понад 80% від загального споживання електроенергії компанією. Таким чином, мета полягає в тому, щоб забезпечити рішення, яке відповідає всім вимогам до охолодження всіх підрозділів, але з найменшим можливим споживанням кВт/год», — пояснює Francisco Javier Álvarez, промисловий інженер і співзасновник INITUM EFJ ASESORES.

Електродвигуни W22Magnet IE4 ідеально підходять для виконання цих вимог і відрізняються високою ефективністю та постійним крутним моментом у всьому діапазоні обертів. Завдяки W22Magnet IE4 зменшуються витрати на технічне обслуговування, підвищується екологічність та продуктивність і подовжується строк служби всього обладнання. Рішення W22 Magnet IE4 у поєднанні з перетворювачами частоти CFW11PM для компресорів потужністю 160 кВт і 75 кВт, на додаток до приводів WEG CFW700 потужністю 11 кВт і 22 кВт, які використовуються в насосах первинного та вторинного контурів Mafresa, дозволяє системі виробляти миттєву холодопродуктивність 2000 кВт. Рішення WEG забезпечує максимальну ефективність системи з COP 4 для водяного охолодження і до 8 для нагрівання води, гарантуючи потужність, крутний момент, продуктивність і, перш за все, енергоефективність. Це означає, що Mafresa може контролювати споживання енергії завдяки оптимальній роботі компресора.

Щоб визначити специфікації для рішення WEG, INITUM EFJ ASESORES підготував технічну документацію, яку монтажник холодильного обладнання Jacinto Redondo SL надав компанії Mafresa перед тим, як проект було затверджено. У цьому документі WEG та його дистриб’ютор не лише запропонували зовсім інше та інноваційне рішення, але й додаткову послугу, яка чітко продемонструвала зацікавленість у виграші цього проекту.

«Енергоефективність була ключовою в цій програмі, і дані дослідження були дуже показовими. Відповідно до дослідження, встановлення традиційної системи відкритого двигуна з короткозамкнутим ротором і приводом було не найкращим варіантом, оскільки було підраховано, що рішення WMagnet забезпечить економію енергії від 14% до 20%. Крім того, система моніторингу, яку ми встановлюємо, дозволить Mafresa перевіряти всі оцінки, а також здійснювати ретельний контроль системи», – зауважує Jacinto Redondo.

Дослідження оцінило річну економію в 27 400 євро витрат на енергію завдяки використанню чотирьох двигунів W22 Magnet з перетворювачами CFW11PM для компресорів потужністю 160 кВт. Виходячи з 5840 годин роботи щороку, кожен блок WMagnet потужністю 160 кВт плюс перетворювач CFW11PM, що працює від 1000 до 3600 об/хв, заощадить 6850 євро. Виходячи з цих даних, вартість інвестицій окупиться приблизно через 18 місяців.

Після того як Mafresa оцінила проект, інженери INITUM EFJ ASESORES та WEG продовжили співпрацю з Jacinto Redondo S.L. щоб бути впевненими, що монтаж всіх компонентів системи буде швидким та ефективним.

Нові рішення Mafresa також містять п’ятий двигун W22Magnet IE4 з перетворювачем CFW11 для іншого компресора потужністю 75 кВт, який використовується для використання залишкового тепла від конденсації та передачі його в систему гарячої води, досягаючи в цьому випадку COP майже 8 балів. У рамках цього проекту INITUM EFJ ASESORES також поставила відкриті перемикачі WEG для головної панелі та різні панелі виробництва Autrial (частина групи WEG), такі як 12-метрова панель керування двигуном для холодильної установки, панель керування з приводами WEG CFW700 потужністю 11 x 11 кВт, панель керування двигуном із приводами WEG CFW700 потужністю 2 x 22 кВт та 22 приводами WEG CFW700 для автономного перетворення.

Все рішення WEG для нових холодильних установок Mafresa було розроблено відповідно до європейського стандарту ECODESIGN (Директива 2005/32/EC), що встановлює основу для встановлення вимог екодизайну для енергоспоживаючих продуктів.

«Ми надзвичайно задоволені рішеннями WMagnet, запропонованими INITIUM EFJ ASESORES S.L. Додана вартість, отримана завдяки подальшому контролю та обслуговуванню, була чудовою», – каже Альфонсо Родрігес Вальделомар, керуючий директор Mafresa.

У нових холодильних агрегатах Mafresa 300 м2 використовуються чотири електродвигуни WEG W22 Magnet IE4 для компресорів потужністю 160 кВт.

WEG також поставила приводи CFW700 потужністю 11 кВт та 22 кВт у центральній холодильній панелі виробництва Autrial, компанії WEG Group.

СВ АЛЬТЕРА є офіційним дистрибутором WEG в Україні. Для вибору та придбання перетворювачів частотиелектродвигунівпристроїв плавного пуску та іншої продукції WEG звертайтесь до офісів СВ АЛЬТЕРА.