Kübler

Kübler Group — німецька компанія, заснована в 1960 році. Всю продукцію компанії Kübler, виходячи з функціонального призначення, можна розділити на 3 великі групи:

  • мініатюрні відносні енкодери, стандартні однообертові та багатообертові абсолютні енкодери і загальнопромислові відносні енкодери, в посиленому (Heavy Duty) і вибухопожежобезпечному (ATEX) виконанні, високоточні абсолютні і інкрементальні енкодери і датчики лінійних переміщень.
  • електричні та механічні лічильники, що включають безліч типорозмірів і варіантів виконань і перекривають максимально широкий діапазон запитів клієнтів. Лічильники імпульсів, таймери, тахометри і пристрої синхронізації Kübler застосовуються в насосних та вентиляційних станціях, системах водоочищення, тепло- і електропостачання, в різноманітних системах автоматизації технологічних процесів. Мініатюрні вбудовувані лічильники Kübler використовуються в системах обліку витрати електроенергії. Лічильники з попередньо встановленими значеннями зручні у використанні, вони підходять для спеціальних застосувань в контрольно-вимірювальних системах. Центральне місце в групі займає CODIX — функціонально насичена, недорога і абсолютно надійна серія електронних лічильників та індикаторів позиції, часу, частоти і ряду інших величин.
  • компактні, функціональні і зручні в експлуатації панелікерування та індикатори процесів. Вони працюють з будь-якими лінійними і нелінійними аналоговими сигналами і з цифровими сигналами основних промислових стандартів.

Конструкція пристроїв відображення інформації передбачає кілька варіантів монтажу, в т. ч. вбудовування в стандартні шафи і панелі керування (шасі стандарту DIN), а також автономне використання в якості зовнішнього пристрою.

Продукція Kübler спеціального призначення (вибухопожежобезпечні виконання існують у більшості серій) повністю відповідає стандартам ATEX. Вона рекомендована для використання на підприємствах хімії, нафтохімії, газопереробки, у виробництві горючих і легкозаймистих речовин, лакофарбових матеріалів тощо

Офіційний сайт
Каталоги продукції

Продукція

Датчики кута нахилу (інклінометри)
Струмознімачі
Датчики переміщення (енкодери)
Лічильники мотогодин