Гарантійний ремонт

Ремонт електротехнічних виробів, що продаються компанією, в гарантійний та післягарантійний період проводиться ремонтним відділом.

У разі відмови вироба протягом гарантійного терміну не з вини споживача виконується його гарантійний ремонт або його заміна в разі, якщо ремонт неможливий або недоцільний.

В гарантійний (безкоштовний) ремонт приймаються вироби в повній комплектації при наявності заповненого гарантійного талона або відповідного розділу в керівництві по експлуатації зі штампом, датою продажу і підписом продавця.

Вироби, які підлягають гарантійному ремонту, повинні мати цілу (непошкоджену) контрольну пломбу. Також мають бути відсутні механічні пошкодження корпусу, сліди відкриття виробу та перебування комах всередині. При порушенні будь-яких з цих умов, а також порушення вимог щодо експлуатації або спробі самостійного ремонту, виріб втрачає гарантії.

Не гарантійний (платний) ремонт виконується на підставі визначення пошкоджень і можливості відновлення робочого стану виробу, а також оплати повної вартості ремонту споживачем. Вартість виконання термінового ремонту збільшується на коефіцієнт 1,5. Терміни виконання будь-якого ремонту визначаються завантаженістю ремонтного відділу, наявністю необхідних ремонтних елементів або часом їх поставки під замовлення.