» » » » Рішення AUTONICS для логістичних складів

Рішення AUTONICS для логістичних складів

ЛАЗЕРНІ СКАНЕРИ, ВСТАНОВЛЕНІ В ОТВОРАХ СКЛАДСЬКИХ ВОРІТ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ В'ЇЗДУ/ВИЇЗДУ АВТОМОБІЛІВ

Cерія LSE

Лазерні сканери 2D

Розмір області виявлення датчиків LiDAR серії LSE становить 5,6 м x 5,6 м (з кутом контролю 90°). Завдяки цим властивостям, датчик дозволяє з високою точністю визначати наявність об'єктів. Блоки розгортки забезпечують 4 окремі канали лазерного променя, які можна активувати індивідуально або одночасно залежно від вимог до виявлення. За допомогою цих пристроїв можна встановити межі зон моніторингу та неконтрольованих зон, що забезпечує гнучкість застосування у різних середовищах. Завдяки комунікаційному інтерфейсу Ethernet, налаштування датчика можна здійснювати за допомогою ПК. Налаштувати та керувати пристроями також можна за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що додається.

ПРИСТРОЇ СОРТУВАННЯ

Cерія AiC

Система 2-фазного крокового двигуна зі зворотним зв'язком та вбудованим контролером

Система крокового двигуна зі зворотним зв'язком використовується в автоматичних пристроях сортування продуктів, ящиків або будь-чого для транспортування в заданих напрямках.

Система двигуна Ai-SERVO серії AiC — це система 2-фазного крокового двигуна зі зворотним зв'язком*, що включає драйвер і контролер. Ця система дозволяє керувати рухом кількох осей безпосередньо через комунікаційну мережу. За допомогою програмного забезпечення atMotion можна легко встановлювати параметри системи та здійснювати моніторинг.

*За рахунок зворотного зв'язку (вбудований енкодер) система забезпечує точне керування положенням, не вимагає складного налаштування та відрізняється відсутністю вібрації, характерної для традиційних серводвигунів.

ДАТЧИКИ МАШИННОГО ЗОРУ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРІВ КОРОБОК НА СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРАХ

Cерія VG

Датчики технічного зору (монохромні)

Датчики технічного зору серії VG використовують зображення, зняті через вбудовані об'єктиви промислових камер, для визначення наявності, розміру, форми, орієнтації, шаблонів об'єкта виявлення та багато іншого. Інтегрована конструкція зі світлодіодним підсвічуванням, камерою та об'єктивом дозволяє користувачам легше налаштовувати та керувати пристроями в порівнянні з системами технічного зору. У камері також використовується метод кадрового затвора, що забезпечує високу точність отримання зображень, а датчики мають 10 основних функцій контролю для різних застосувань. Зображення можна зберігати безпосередньо на FTP-серверах, так що користувачі можуть керувати даними контролю та проводити їх аналіз окремо.

АВТОМАТИЧНІ СКЛАДСЬКІ СТЕЛАЖІ

Cерія BJ

Високопродуктивні фотоелектричні датчики у компактному корпусі

Фотоелектричні датчики фронтального/бічного монтажу використовуються на складських стійках для виявлення входу та виходу лотків.

Компактні фотоелектричні датчики серії BJ — високоефективні пристрої з відмінною стійкістю до завад, які гарантують точне і надійне виявлення об'єктів. Перемикач режиму роботи на світло/на затемнення та регулятори чутливості забезпечують зручність налаштування (за винятком BJG-DDT). Доступні датчики BJ наступних типів: зі збільшеною відстанню спрацьовування, рефлекторні датчики BGS (з заглушенням фонових завад), з функцією виявлення прозорих об'єктів, з вузькоспрямованим променем, як з кабелем, так і у виконанні з роз'ємом (моделі зі збільшеною відстанню спрацьовування).

Для придбання продукції Autonics звертайтесь в наші офіси.