Головна » Рішення » Галузеві рішення » Автоматизація процесів
Система технологічного моніторингу та оперативного керування процесами розподілу та споживання електричної енергії в електричній мережі ПС 6 кВ «ГР-1» запроваджено на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Як система диспетчеризації використано SCADA zenon базової комплектації, на основі якої реалізовано класичну клієнт-серверну структуру.
Проект реалізовано для підприємства «Санпласт».
Особливістю процесу різання труб є необхідність синхронного руху труби та ріжучого інструменту в процесі різання.
У зв'язку з розвитком підприємства та розширенням номенклатури виробленої продукції на заводі ПрАТ «Гідросила» було реалізовано проект випробувальної лабораторії.
Autonics TK. Завдяки новітньому унікальному алгоритму ПІД-регулювання стандартні температурні контролери з ПІД-регулятором серії TK від Autonics забезпечують поліпшене регулювання температури при дуже короткому інтервалі вимірювання (50 мс) та високій точності індикації (± 0,3%).
Autonics TC — економічна, але водночас функціонально досконала серія цифрових термоконтролерів з ПІД-регулятором.
Іноді під час експлуатації перетворювачів частоти виникає необхідність в місцевому керуванні електродвигуном для тестування працездатності електроприводу відповідальних систем, налагодження, ремонту та виводу механізмів з аварійного стану.
Сучасні засоби автоматизації все частіше використовуються в різних галузях промисловості. При цьому важливо, щоб прилади були недорогими і простими в обслуговуванні, оскільки від цього залежать вартість промислового обладнання та його експлуатаційні властивості.
Перетворення глини на цеглу відбувається в кілька етапів – сушіння та випалення. Під час сушіння із суміші глини з водою видаляється волога, при цьому отримана глина набуває можливості зберігати форму. У процесі випалення цегла набуває необхідної міцності та твердості.
Навряд чи буде перебільшенням стверджувати, що інформаційні технології та, власне, комп'ютери повсюдно увійшли до нашого життя.
Показано приклад практичної реалізації взаємозв'язку контролера VIPA 313SC та панеліVIPA TP610C, реалізований у середовищі STEP 7 та zenon.
Одеська національна академія харчових технологій, 03.05.2012