» » » СВ АЛЬТЕРА - Дніпро

СВ АЛЬТЕРА - Дніпро

Дочірнє підприємство в Дніпрі було засновано компанією СВ АЛЬТЕРА навесні 2003 року з метою максимально ефективного обслуговування клієнтів регіону.

Головною метою нашого підприємства є комплексний підхід в сфері продажів. Ми даємо можливість клієнту отримати все необхідне для вирішення своїх завдань «в одному вікні». Для цього ми формуємо максимально широку продуктову лінійку своїх поставок, пропонуємо допомогу в пошуку рішення і підборі обладнання, забезпечуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування, навчання, допомогу в налаштуванні і пусконалагодженних роботах. Ми постійно аналізуємо потреби клієнтів для того, щоб максимально ефективно допомагати ім в вирішуванні завдань з модернізації, енергозбереження, електропостачання та автоматизації виробництва.

Все наше обладнання відповідає світовим стандартам і має відповідні сертифікати.

На сьогоднішній день ми є підприємством зі злагодженим, професійним колективом, здатним грамотно вирішувати поставлені завдання.

За минулі роки ми встановили довгострокові контакти з багатьма підприємствами в різних галузях промисловості: машинобудуванні, металургії, харчової та інших. Також активно співпрацюємо з електромонтажними організаціями, системними інтеграторами, приватними підприємцями.

Для більш тісної співпраці з клієнтами ми регулярно організовуємо тематичні семінари по продукції, технічні і навчальні семінари.

Завдяки нашій підтримці на базі кафедри Автоматизації та комп'ютерних систем Національного гірничого університету створено навчальний клас вивчення програмовних логічних контролерів VIPA, а також системи диспетчерського управління та збору даних HMI / SCADA zenon. Розроблено лабораторні стенди фізичних об'єктів, підготовлені матеріали лекцій і лабораторних робіт, які використовуються в навчальному процесі студентами та працівниками підприємств. На базі кафедри проводяться міжнародні конференції та семінари.

Ми цінуємо партнерські відносини зі своїми клієнтами і докладаємо всіх зусиль для того, щоб співпраця з нами була максимально ефективним, а спілкування - комфортним.

Колектив СВ АЛЬТЕРА Дніпро

Колектив СВ АЛЬТЕРА Дніпро