» » » СВ АЛЬТЕРА - Запоріжжя

СВ АЛЬТЕРА - Запоріжжя

СВ АЛЬТЕРА відкрило представництво в Запоріжжі в 2007 році, і за минулий період зарекомендувала себе як надійний партнер, який виконує всі взяті на себе зобов'язання за договорами поставок обладнання. Підприємство займає провідні позиції на ринку постачальників енергетичного та промислового обладнання в Запорізькому регіоні.

Якісну та оперативну роботу компанії забезпечує команда професіоналів - досвідчених фахівців у сфері низьковольтного обладнання та автоматизації. За роки роботи наша компанія заслужила довіру клієнтів різних галузей, таких як харчова промисловість, металургія, машинобудування, авіабудування, будівництво та інші.

На складі підприємства завжди є в наявності широкий асортимент електротехнічного обладнання та комплектуючих, що значно прискорює процес поставки продукції нашим клієнтам.

Технічні фахівці СВ АЛЬТЕРА Запоріжжя мають високу кваліфікацію і оперативно вирішують технічні проблеми, пов'язані як з монтажем і наладкою, так і з ремонтом низьковольтного обладнання, налаштуванням і діагностикою складної автоматики. Також фахівці нашого підприємства регулярно проводять тематичні семінари з метою ознайомлення з широким спектром нашої продукції і наданням найбільш повної та актуальної технічної інформації провідним фахівцям підприємств міста та області. Запрошуємо стати учасниками нашого семінару. Участь в семінарі безкоштовна, необхідна попередня реєстрація. Дізнатися тему найближчого семінару Ви можете в розділі Новини або зателефонувавши за телефонами (067) 563-04-60; (050) 563-04-22.

Будемо раді бачити Ваше підприємство серед наших клієнтів!

До Ваших послуг безкоштовні каталоги продукції, технічна та конструкторська документація.