» » » СВ АЛЬТЕРА - Львів

СВ АЛЬТЕРА - Львів

Представництво компанії «СВ АЛЬТЕРА» у Львові відкрито 2005 року і відповідає всім високим внутрішнім стандартам, встановленим головним офісом. Персонал «СВ АЛЬТЕРА Львів» складається з досвідчених інженерів в галузі автоматизації технологічних процесів, електроприводу, КВП і енергетики, які нададуть своїм клієнтам професійну консультацію, грамотно підберуть обладнання, допоможуть з пусконалагодженням.

Компанія «СВ Альтера Львів» поставляє обладнання зі складу в Україні, якісно виконує свої гарантійні і післягарантійні зобов'язання. Представники сервісного центру компанії виїжджають в разі потреби на об'єкт клієнта.

За час роботи представництва клієнтами компанії стали більше тисячі підприємств. Серед них Перша приватна броварня, Майола, Уніплит, Жидачівській ЦПК, Миколаївцемент, Львівська залізниця, Світоч, Кроноспан Україна, НБУ, Залізничне теплокомуненерго, Магік і багато інших

«СВ АЛЬТЕРА Львів» тісно співпрацює з навчальними закладами. Так, в Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі системної автоматизації, автоматизації та електроприводу, електричних машин створені навчальні лабораторії, де студенти та інженери можуть отримати практичні навички з програмування промислових контролерів, SCADA-систем, роботи з промисловими мережами Profibus, CANOpen, Ethernet, RS232/485 , а також приводної техніки (перетворювач частоти – асинхронний двигун, сервопривод, кроковий електропривод) і багато іншого.

Компанія "СВ АЛЬТЕРА Львів" уважно і з повагою ставиться до своїх клієнтів, чітко і послідовно виконує свої зобов'язання.

СВ АЛЬТЕРА Львів
СВ АЛЬТЕРА Львів
СВ АЛЬТЕРА Львів
Колектив СВ АЛЬТЕРА Львів

Колектив СВ АЛЬТЕРА Львів