» » » СВ АЛЬТЕРА - Рівне

СВ АЛЬТЕРА - Рівне

СВ Альтера відкрила свою філію в Рівному в 2006 р. для забезпечення клієнтів регіону якісною підтримкою і кваліфікованим сервісом. За поточний період філії вдалося створити професійний колектив однодумців, основним завданням якого є вирішення завдань клієнтів по модернізації підприємств, автоматизації виробництва, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання.

Серед наших клієнтів є представники різних галузей промисловості: деревообробні компанії, цукрові, молоко-, спирт-, хлібозаводи, водоканали, монтажні організації тощо.

Наша компанія також співпрацює з Національним Університетом Водного Господарства та Природокористування, забезпечує майбутніх фахівців з автоматизації тематичними стендами та зразками новітньої електротехнічної продукції. Фахівці компанії СВ Альтера-Рівне мають багаторічний досвід роботи в галузі і завжди допоможуть підібрати оптимальне рішення, проконсультують і забезпечать необхідну технічну підтримкуу.

Наш принцип роботи - профессіоналізм, надійність і оперативність.

СВ АЛЬТЕРА Рівне
СВ АЛЬТЕРА Рівне
СВ АЛЬТЕРА Рівне

Відгук

ТОВ «Вирівський кар'єр» співпрацює з ТОВ «ДП СВ Альтера-Рівне» з 2007 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як діловий партнер з найкращого боку. Кваліфіковані фахівці завжди вибирають оптимальний варіант вирішення виробничих проблем і підбирають якісну продукцію, яка поставляється у визначені договором терміни, а при необхідності менеджери надають вичерпну інформацію з технічних питань.