» » » СВ АЛЬТЕРА - Харків

СВ АЛЬТЕРА - Харків

Харківське представництво компанії СВ АЛЬТЕРА веде свою трудову діяльність з осені 2001-го року і є першим з нині існуючих дочірніх підприємств компанії.

Багаторічний досвід успішної роботи на харківському ринку електрообладнання і систем автоматизації, професіоналізм і компетентність наших співробітників, а так само вміння розробляти комплексні інженерні проекти і оперативно поставляти окремі вузли і елементи для їх реалізації, закріпили за нами статус надійного партнера великих українських компаній, безлічі підприємств і приватних осіб. За цей період харківське дочірнє підприємство проявило себе як стабільна організація, яка швидко, професійно і максимально ефективно задовольняє потреби своїх клієнтів.

Ми тісно співпрацюємо з багатьма великими підприємствами різних сфер виробництва в Харкові і Харківській області: харчової та переробної промисловості, верстатобудуванні, хімічної промисловості, метало-, деревообробної промисловості та ін. На нашому рахунку велика кількість проектів різного ступеня складності, в реалізації яких велику роль зіграли професійні технічні консультації фахівців Харківського представництва. Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє також забезпечувати повну технічну підтримку нашим клієнтам за допомогою власної сервісної служби.

СВ АЛЬТЕРА Харків

Іншим напрямком нашої діяльності є співпраця з Вищими навчальними закладами Харківського регіону та участь в підготовці технічних фахівців за допомогою обладнання навчальних лабораторій. Так, наша привідна техніка була використана для обладнання навчальних класів на кафедрі Автоматизації виробничих процесів Харківської Державної Академії будівництва і архітектури, а лабораторія кафедри Фізико-хімічної механіки Національного технічного університету Харківського політехнічного інституту була оснащена сучасними засобами автоматизації, що дозволяють в повному обсязі вивчати можливості програмовних контролерів різних виробників.

Третім напрямком діяльності Харківського представництва є участь в національних та регіональних виставках, а також регулярне проведення тематичних семінарів з нашої продукції. У 2008 році ми відкрили в Харкові новий конференц-зал, в якому регулярно проводимо семінари по продукції наших партнерів. Будемо раді бачити Вас серед учасників наших наступних тематичних семінарів, про теми та час проведення яких Ви зможете прочитати на нашому сайті.

Ми щиро вдячні своїм клієнтам за спільну роботу і запрошуємо всі зацікавлені підприємства та організації до довгострокового і взаємовигідного партнерства. Разом ми зможемо вирішити будь-які прикладні завдання з модернізації підприємств, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження та підвищення продуктивності обладнання та якості продукції.

Колектив СВ АЛЬТЕРА Харків

Колектив СВ АЛЬТЕРА Харків