» » » СВ АЛЬТЕРА - Кременчук

СВ АЛЬТЕРА - Кременчук

21 червня 2006 року в місті Кременчуці було відкрито представництво СВ АЛЬТЕРА. Старт вийшов продуктивним і вдалим. СВ АЛЬТЕРА - Кременчук співпрацює вже більше ніж з 100 підприємствами по місту і області.

Професіоналізм і великий досвід в розробці комплексних інженерних рішень дозволяє компанії разом з клієнтами вирішувати завдання в сфері модернізації підприємств, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження, що призводить до підвищення продуктивності обладнання та якості продукції для її замовників.

На даний момент СВ АЛЬТЕРА - Кременчук активно співпрацює з Крюківським вагонобудівним заводом, ВАТ Колісний завод, ВАТ Кременчуцький сталеливарний завод, ПАТ Кременчуцький міськмолокозавод, ЗАТ НТЦ Інформаційні системи, Університет імені Остроградського, Кременчуцька кондитерська фабрика «Рошен» і т. д. Починаючи з 2010 року, СВ АЛЬТЕРА - Кременчук щільно співпрацює з Університетом ім. Остроградського, поставляючи сучасне і якісне обладнання для лабораторій, де навчаються майбутні фахівці з автоматизації і управління технологічними процесами на виробництві.

Не зупиняючись на досягнутому, СВ АЛЬТЕРА - Кременчук продовжує впевнено завойовувати кременчуцький ринок.

За словами заступника начальника управління закупівель Кременчуцького вагонобудівного заводу (відділення пасажирського вагонобудування) Андрія Кузнєцова, на СВ АЛЬТЕРА - Кременчук можна покластися: «Якісне обладнання компанії, відмінний рівень сучасних технологій відомих італійських і японських брендів ми придбали для нашого виробництва. Причому вражає сервісний рівень. Разом з нашим конструкторським бюро фахівці СВ АЛЬТЕРА - Кременчук допомогли в установці обладнання, вирішенні окремих технологічних нюансів. Можна тільки побажати: СВ АЛЬТЕРА - так тримати! Твої ідеї і технології потрібні місту!».

Колектив СВ АЛЬТЕРА Кременчук

Колектив СВ АЛЬТЕРА Кременчук